Jesteś tutaj

Akcesoria

Aereco oraz Ventair

W 1984, Pierre Jardinier, były inżynier CSTB (Francuski Instytut Techniki Budowlanej) kierował laboratorium badawczym zajmującym się jakością powietrza SERVA. Wraz z 2 współpracownikami postanowił stworzyć pierwszą higrosterowaną kratkę wyciągową. Firma, która znana jest pod nazwą Aereco* zaczynała swoją działalność właśnie od trzech wynalazców, którzy nie myśleli nawet, że kiedyś ich produkty będą sprzedawane w milionach sztuk. * Aereco oznacza "AERation ECOnomique" (oszczędna wentylacja). Dzięki ogromnemu wysiłkowi i wysokiej jakości produktu, trzej wynalazcy odnieśli ogromny sukces. Wentylacja higrosterowana stawała się coraz bardziej popularna i w końcu została uwzględniona w nowych przepisach związanych z jakością energetyczną budynków we Francji RT2000 i RT2005; EDF uchonorowała rozwiązanie znakiem systemu oszczędnego pod względem energetycznym Vivrelec Label. Ponadto wentylacja higrosterowana została zauważona podczas tworzenia przepisów i narzędzi pomocnych w procesie powstawania budynku w różnych krajach Europy.

 

klamki do okien dominoSpółka Domino to prężne przedsiębiorstwo handlowe z 30-letnim doświadczeniem, specjalizujące się w dystrybucji okuć stolarki otworowej takich jak klamki, zamki, wizjery, zawiasy, wkładki, odbojniki i inne. Wyroby tworzące ofertę firmy posiadają certyfikaty zgodności z Polską Normą, co oznacza, że są dopuszczone do stosowania w budownictwie. Sprzedaż hurtowa i detaliczna prowadzona jest zarówno w Dzierżoniowie jak i na terenie całego kraju. Sieci typu OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Brico Marche są wiodącymi dystrybutorami produktów Domino. Ponadto w każdym regionie kraju działają przedstawiciele regionalni, którzy zajmują się doradztwem, sprzedażą i ewentualnym serwisem produktów firmy.

 

Własność spółki stanowi także marka Wild Wood, pod którą firma prowadzi sprzedaż podłóg z drewna egzotycznego i podłóg laminowanych. Oferta obejmuje szeroką gamę podłóg dostosowanych do różnorodnych potrzeb Klienta, a także niezbędne materiały wykończeniowe oraz listwy podłogowe i przypodłogowe.

 

We wszystkich zakresach działalności spółkę Domino charakteryzuje dokładność, elastyczność, terminowość oraz profesjonalny serwis sprzedażowy i posprzedażowy, które to cechy wyróżniają firmę na tle innych dystrybutorów. Dbałość o kontakty handlowe zarówno z klientami jak i kontrahentami, a także konsekwentnie prowadzona polityka jakości przyczyniły się do zdobycia przez firmę wielu certyfikatów (w tym ISO 9001-2008) i nagród.