Jesteś tutaj

Drzwi Siedlce

 • Drzwi wejściowe aluminiowe z wypełnieniem wsadowym

  Jeżeli kiedykolwiek zastanawiali się Państwo nad montażem drzwi wejściowych z aluminium, to mamy do zaoferowania nowy, doskonały produkt.
  Drzwi aluminiowe, które pragniemy Państwu przedstawić są do perfekcji opracowane estetycznie, ergonomiczne i niezwykle trwałe. Grubość drzwi to 75mm, dzięki czemu stanowią one solidne rusztowanie dla każdej z wielu oryginalnych propozycji wypełnień panelowych, o grubości 48mm. Płyta kompozytowa ocieplona pianą poliuretanową, to doskonała ochrona cieplna i nowoczesny design, dostępny u nas w wielu wyjątkowych kształtach i kolorach. Osprzęt, który sprawi, że drzwi do Państwa domu będą jedyne w swoim rodzaju, to cała rozmaitość klamek i pochwytów. Kolorystyka jest całkowicie spójna z ofertą oklein drewnopodobnych stosowanych w stolarce pvc. Szczegóły naszej doskonałej jesiennej oferty cenowej dostępne są u naszych dealerów. Zapraszamy!

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Drzwi panelowe firmy ABAKUS, to duże możliwości – zarówno w znaczeniu dosłownym, jak i w przenośni. Unikalne połączenie panelu nakładkowego ze skrzydłem umożliwia nam wykonanie drzwi o wymiarach 1,4 m szerokości i aż 2,6 m wysokości! Jeśli  marzy się Państwu imponujące wejście, to te drzwi na pewno sprawdzą się idealnie. Zapewnią przy tym efektywną ochronę przed zimnem. Każda obustronnie zlicowana konstrukcja z naszej oferty zagwarantuje Państwu rewelacyjny współczynnik przenikania ciepła UD od 0,61 W/m2K, co jest nie lada wyzwaniem w przypadku drzwi wejściowych. Atrakcyjność naszej propozycji podnosi jej niesłychana różnorodność. Atrakcyjne wzory i kolory dostępne w przeróżnych konfiguracjach zaspokoją gust nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój. Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi, jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest, w pewnym sensie, niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi wykonane z niego są wyjątkowe. Agmar podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej. Do malowania drzwi firma stosuje wyłącznie farby ekologiczne. Produkcję stolarki otworowej rozpoczęła w roku 1998. Marka AGMAR jest znana w większości regionów południowo-wschodniej i centralnej części naszego kraju. Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej rozpoczęła sprzedaż wyrobów do krajów członkowskich. Agmar spełnia oczekiwania Klientów, oferując wyroby eleganckie i trwałe, w szerokiej palecie kolorów i wzorów. Podstawą wytworzenia solidnego produktu jest wnikliwa kontrola jakości na każdym etapie działania. Drewno już od pierwszego etapu obrabiane jest we własnym tartaku, suszarni, a następnie zakładzie produkcyjnym. Staranność i dokładność doświadczonych pracowników, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz komponentami renomowanych firm powoduje, że drzwi AGMAR dorównują jakością wielu innym, znanym na rynku producentom. Dowodem jest posiadany certyfikat CE.

   

  drzwi zewnętrzne Agmar

 • CAL

  Firma „CAL” działa od 1986 roku, jest spółką jawną o udziale w 100% polskim. Zatrudnia 120 osób. Produkuje drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne. Przeróbka drewna od dłużycy pozyskanej w Lasach Państwowych poprzez przetarcie, suszenie, klejenie aż po montaż i ostateczne lakierowanie gotowych drzwi pozwala zachować kontrolę na każdym etapie i uzyskać wyrób finalny o wyjątkowej jakości.

   

  Drzwi zewnętrzne sosnowe i dębowe produkowane są zgodnie z normą EN 1434-1:2006. Bogate wzornictwo ok. 40 standardowych wzorów i szeroka paleta kolorów pozwalają zadowolić gusta większości nawet najbardziej wymagających klientów. Uzupełnieniem drzwi są naświetla boczne i górne produkowane na dowolny wymiar od 200 do 600 mm, co pozwala zabudować bardzo niestandardowe otwory w murze. Do większości drzwi szklonych można dobrać witraże.

  Drzwi wzmocnione mają 2 klasę odporności na włamanie wg. normy PN-ENV 1267:2006

  Drzwi wewnętrzne tylko dębowe standardowe i klasy „L”, to tradycyjne wzornictwo i technologia.

   

   

 • Firma Centurion-R sp. z o. o. producent drzwi wewnątrzlokalowych, powstała w 2002 roku w specjalnej strefie ekonomicznej EUROPARK MIELEC obszaru przemysłowego Sanok, jako kontynuacja działającej od 1998 roku firmy produkcyjnej Centurion sp. z o.o. Czerpiąc z doświadczeń firmy macierzystej w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu, firma produkuje skrzydła drzwiowe i ościeżnice, wciąż poszerzając swą ofertę o nowe wzory i modele produktów. Realizacja założonych celów była w części finansowana w ramach wsparcia z Funduszu Unii Europejskiej PHARE 2001.

  Zaufanie, jakim klienci obdarzyli Centurion-R sp. z o. o. jest motorem ciągłego rozwoju firmy. Zwiększenie zainteresowania drzwiami, poszerzenie rynku zbytu oraz oferowanego asortymentu pozwoliły na rozbudowę firmy. Od początku działalności firma kładzie nacisk na wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę. Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom klientów, poczyniła odważne inwestycje rozbudowując fabrykę oraz poszerzając unowocześniając park maszynowy. W ten sposób uzyskała wyższą, jakość produkowanych wyrobów oraz możliwość wprowadzenia do oferty nowych linii wzorniczych drzwi i ościeżnic. Profesjonalizm oraz duża aktywność działań marketingowych zaowocowała zaufaniem, jakim darzą Centurion-R odbiorcy, z czego są najbardziej dumni. Potwierdzeniem tego zaufania - zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym - są przyznane certyfikaty, jakości - polski, ukraiński oraz izraelski. Centurion-R zwraca uwagę nie tylko, na jakość, ale także dba o środowisko naturalne, wyrazem, czego jest obecnie wdrażany zintegrowany system zarządzania jakością i środowiskiem, zgodny z normami ISO 9001 i 14 001. Klientom oferuje ciągłe i profesjonalne doradztwo w zakresie montażu i nowinek technicznych.

 • drzwi wejściowe deltaFirma Delta z siedzibą w Katowicach ul. Magazynowa 21 jest producentem różnego rodzaju drzwi metalowych, drzwi technicznych, oraz różnych drzwi zewnętrznych wzmocnionych i antywłamaniowych. Drzwi metalowe pokryte są foliami meblowymi wprasowanymi w blachę skrzydeł i ościeżnic, co zapewnia estetyczny wygląd. Większość modeli wyposażona jest w sztywny łańcuch. Znaczna grubość skrzydła drzwi w modelach Specjal, Premium i De Luxe zapewnia dobre właściwości izolacji termicznej i akustycznej. Drzwi wejściowe Delta mogą być produkowane w wersjach gładkich lub przetłaczanych w kilku podstawowych kolorach. Ze względu na swoje walory użytkowe drzwi firmy Delta znakomicie sprawdzają się, jako: drzwi do mieszkania lub do domu, do biura, magazynów itp.

 • DRE

  DRE to firma spod Elbląga produkująca drzwi wejściowe. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz wzorów zarówno drzwi okleinowanych jak fornirowanych.

   

   

   

   

 • Nasze wieloletnie obserwacje zachowań nabywców oraz jakości produkowanych drzwi zaowocowały przyaniem starannie wyselekcjonowanej oferty.

 •  

  Dbając o kompleksowość świadczonych usług w sprzedaży posiadamy szeroki wachlarz drzwi zewn

 • ERKADO to nowa kolekcja Zakładu Stolarskiego Zbigniew Kozłowski, producenta drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. To również nazwa handlowa, którą od 2010 roku obejmuje działalność detaliczną i hurtową, jak również sprzedaż eksportową. Zakład powstał w 1976 roku w Chwałowicach, w województwie podkarpackim. Jego założycielem jest Zbigniew Kozłowski - mistrz stolarstwa, który swoje pierwsze nauki rzemieślnicze pobierał od swojego ojca, również stolarza. Dzięki temu marka opiera się nie tylko na 30. letnim doświadczeniu, ale również na ugruntowanej tradycji rodzinnej. Na początku swojej działalności firma zajmowała się szeroko rozumianą „stolarką,”a więc produkcją drzwi, okien itp. dla prywatnych odbiorców. Z biegiem czasu tendencje rynkowe wykreowały wysoki popyt na drzwi drewniane i okna. W trosce o najwyższą jakość produktu i zadowolenie Klientów, zakład wdrażał innowacyjne rozwiązania technologiczne, a dzięki sprawnemu zarządzaniu oraz inwestycjom wzmocnił swoją pozycję na rynku. Zakład stopniowo zawężał profil swojej działalności głównie do produkcji drzwi zewnętrznych drewnianych i drzwi wewnętrznych płytowych. Dalsze działania ukierunkowano na zakup nowoczesnego parku maszynowego, dzieki, któremu zastosowano płytową technologię drzwi, co w dużym stopniu wpłynęło na poprawę jakości produktu. Dzięki kolejnym inwestycjom w 2005 roku powstała druga fabryka z siedzibą w Gościeradowie, posiadająca dwie linie produkcyjne wytwarzające ościeżnice i drzwi wewnętrzne. Jej nowoczesne wyposażenie oraz wykwalifikowany personel pozwalają na realizację zamówień powyżej 20.000 sztuk ościeżnic oraz skrzydeł drzwiowych miesięcznie. W trosce o jakość i wykończenie produktów oraz pełniejszą satysfakcję Klientów firma uzyskała w 2005 r. aprobatę techniczną AT-15-6851/2005. W chwili obecnej dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych.

 • drzwi zewnętrzne gerdaFirma GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, osiągając w tej dziedzinie pozycję lidera. Powszechnie znane z wysokiej jakości drzwi, zamki, kłódki, w tym antywłamaniowe to m.in. efekt wprowadzenia innowacyjnych, najnowocześniejszych technologii i rozwiązań organizacyjnych. Zgodnie z oczekiwaniami odbiorców - GERDA przywiązuje dużą wagę do estetyki i wzornictwa swoich produktów. Stara się stale je udoskonalać, tak by zaspokoić gusty i potrzeby Klientów. Orientacja rynkowa firmy GERDA zakłada nie tylko wysoką jakość wyrobów, ale również dbałość o powszechną ich dostępność - zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla firm ukierunkowanych na zakupy zbiorowe. Służy temu dobrze rozwinięta sieć dystrybutorów i przedstawicieli na terenie kraju jak i zagranicą, która realizuje zaopatrzenie hurtowni, supermareketów, sklepów oraz współpracuje z biurami architektoniczno-projektowymi, generalnymi wykonawcami inwestycji budowlanych, spółdzielniami mieszkaniowymi, zarządami różnych przedsiębiorstw oraz instytucjami publicznymi. Profesjonalizm firmy GERDA został zauważony na rynku polskim a także zagranicznym i uhonorowany szeregiem nagród i wyróżnień - w tym godłem Teraz Polska. Wyroby ze znakiem GERDA mają wszelkie atesty antywłamaniowe wymagane w Polsce oraz atest British Standard Institution. Firma GERDA posiada certyfikaty jakości ISO 9001. Dla nowych Klientów ważnym podkreślenia jest fakt, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe - między innymi PZU, WARTA, TUiR udzielają niezmiennie, od wielu lat najwyższych zniżek przy ubezpieczaniu obiektów wyposażonych w wyroby firmy GERDA.

 • P.W. KOSZ Sp. z o.o., producent drzwi marki INVADO istnieje od 1990 r. i należy do czołówki najprężniej rozwijających się producentów drzwi w Polsce. Stale podejmuje działania w zakresie doskonalenia jakości i technologii wytwarzania naszych produktów, by mogły sprostać coraz wyższym oczekiwaniom klientów. Jako jedyni w Polsce firma stosuje innowacyjną metodę okleinowania drzwi polegającą na nie łączeniu okleiny na krawędziach przylgi, przez co zyskują one niebywale na estetyce wykończenia oraz trwałości. Duża kreatywność specjalistów firmy KOSZ oraz perfekcyjna technologia produkcji pozwoliły na wyznaczenie nowych trendów w aktualnym wzornictwie drzwi wewnętrznych, czego owocem jest kolekcja skrzydeł marki INVADO. Najnowsze modele INVADO to odzwierciedlenie nowoczesnego stylu o prostych formach i urzekających kolorach, delikatnych liniach z domieszką egzotycznej nuty. Firma wie jak ważnym elementem jest dialog pomiędzy producentami drzwi a projektantami wnętrz oraz architektami, który przy kształtowaniu nowych modeli tworzy trwały pomost pomiędzy designem, a funkcjonalnością. Rozumie jak wielką rolę w tworzeniu drzwi odgrywają wysokiej, jakości materiały oraz innowacyjna technologia produkcji. Wie skąd czerpią inspirację kreatorzy codzienności. Wie jak sprawić by Twoje wnętrze było jeszcze piękniejsze. Dlatego stworzyła markę drzwi INVADO. Poprzez INVADO otwierają się marzenia...

   

 • Firma JUWENT Szymański, Nowakowski, Spółka Jawna to od wielu lat wiodący na polskim rynku producent urządzeń do klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania.

   

  Wyroby charakteryzują się najwyższą, jakością wykonania, nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi oraz niezawodnością działania w każdych warunkach.

   

  Dzięki temu produkowane przez JUWENT urządzenia cieszą się coraz większą popularnością. Produkty firmy obecne są w biurach, miejscach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych, magazynowych, sklepach – dzięki swojej funkcjonalności znajdują coraz więcej nowych zastosowań.

   

  Firma uczestniczy stale w imprezach targowych i konferencjach by być zawsze blisko swoich klientów i służyć im profesjonalną radą.

   

  Stale podnosi swoje kwalifikacje by oferować nowoczesne i konkurencyjne produkty. Wielu firmom coraz trudniej nadążyć za dynamicznym rozwojem rynku i jego potrzebami, rozwiązania firmy Juwent nie tylko potrafią temu sprostać ale w wielu przypadkach wyznaczają trendy rynku.

   

 • K&P

  drzwi zewnętrzne k&pFirma jest renomowanym producentem stolarki drzwiowej, od ponad 16 lat dostarczającym swoim klientom drzwi, zarówno zewnętrzne jak i wewnątrzlokalowe, będące połączeniem nowoczesnej technologii z doświadczeniem i pasją. Rozpoczęłą działalność w 1990 r jako K&P Przedsiębiorstwo Stolarskie S.C-małe rodzinne przedsięwzięcie. W 2002 roku przekształcono spółkę cywilną w spółkę kapitałową, nadając jej nazwę K&P Fabryka Drzwi Sp. z o.o. Dzięki ciągłym doskonaleniom i inwestycjom, wyrosła na średniej wielkości firmę, trwale zaznaczając swoją obecność na znacznym obszarze kraju. Obecnie firma posiada 5 hal produkcyjnych o łącznej powierzchni ok. 5 tys. metrów kwadratowych, park maszynowy wyposażony w linie technologiczne, maszyny i urządzenia jednych z najlepszych europejskich firm z tej dziedziny. Od chwili założenia po dzień dzisiejszy K&P jest nierozerwalnie związana z naturalnymi materiałami, jakimi są drewno oraz materiały drewnopochodne. Drewniane drzwi nadają wnętrzom, w których są stosowane, wyjątkowy charakter, a ich elegancja, trwałość i piękno tworzą niepowtarzalny klimat. Obszerny wybór wzorów oraz szeroki wachlarz kolorów produktów pozwalają zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Doświadczona, wykwalifikowana kadra i odpowiedni nowoczesny park maszynowy gwarantują wysoką jakość produktu potwierdzoną Certyfikatem Zarządzania Jakością ISO 9001-2001. Firma posiada również aprobaty techniczne wydane przez ITB z Warszawy, które pozwalają stosować drzwi w budownictwie zgodnie z wymogami przepisów budowlanych.

 • KMT

  drzwi zewnętrzne kmtFirma rozpoczęła swoją działalność w 1967 roku, a jej pomysłodawcą był Pan Zenon Szymaniuk. Od początku skoncentrowano się na produkcji elementów dla budownictwa dostosowując profil do aktualnych potrzeb rynku. Produkowano m.in. piece co, karnisze, kraty pomostowe, siatki ogrodzeniowe, które znajdowały odbiorców w całym kraju. Lata osiemdziesiąte, to okres, w którym następował dynamiczny rozwój firmy, rozbudowa zaplecza produkcyjnego, modernizacja parku maszynowego. Poczynione inwestycje umożliwiły rozpoczęcie produkcji ościeżnic stalowych, a w późniejszym okresie - drzwi stalowych. Od tej pory zaczęto znakowanie wszystkich wyrobów znakiem firmowym KMT. Dzisiaj produkcja drzwi KMT odbywa się w dwóch zakładach: KRAT-MET w Kobylnicy k/Słupska oraz TERMA w Słupsku. Firma stara się wyróżniać na rynku bogatą ofertą produktów i dobrą jakością. Bardzo duży nacisk kładzie na utrzymywanie stałych, dobrych kontaktów z odbiorcami, do każdego z nich starają się podchodzić indywidualnie. Wszystkie te czynniki łączą w jedną całość, co pozwala ciągle się rozwijać i urozmaicać ofertę - opowiada Anna Siłkowska, kierownik marketingu. Firma działa w oparciu o normy jakości PN-EN ISO 9001: 2001. Oferowane wyroby wykonane są zgodnie z wymogami przepisów budowlanych, co potwierdzają posiadane certyfikaty i aprobaty techniczne. Wszelkie proponowane modele drzwi wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, pochodzących od kwalifikowanych dostawców. Firma działa na obszarze całej Polski, a odbiorcami są hurtownie budowlane, deweloperzy, grupy montażowe. Zastosowanie nowych technologii, a w konsekwencji modyfikacja procesów produkcji, pozwoliło na skrócenie terminów realizacji zamówień. Oferta drzwi KMT jest wciąż urozmaicana, aby zaspokajać gusta i potrzeby klientów. Drzwi KMT wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej, pokrytej warstwą laminatu imitującego słoje drewna. Kolorystyka jest bogata jak np. w kolorze dąb złoty, orzech jasny lub ciemny, mahoń, calvados, buk, meranti, biały, brąz. Jeżeli chodzi o typy drzwi, to posiada w ofercie drzwi uniwersalne (techniczne), wejściowe wewnętrzne i zewnętrzne, antywłamaniowe klasy "C"". Drzwi wejściowe wewnętrzne i zewnętrzne firma produkuje w kilku wzorach tłoczeń. Chcąc spełnić oczekiwania klientów poszerzyła swoją ofertę o drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe oraz drzwi zewnętrzne "100". Plany na przyszłość, to kontynuacja inwestycji, rozbudowa zakładu, ciągłe modyfikowanie i poszerzanie oferty oraz zdobywanie nowych rynków zbytu.  

 • drzwi pol-skonePOL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Firma powstała w 1990 roku. Przez 19 lat działalności POL-SKONE stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. POL-SKONE dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi i zatrudnia prawie 1000 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Ofertę firmy stanowią: wewnętrzne drzwi i skrzydła drzwiowe (malowane, okleinowane, laminowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe. Podstawowym materiałem konstrukcyjnym stosowanym do produkcji jest wysokogatunkowe, selekcjonowane drewno. Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2003 roku przeszło pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2001. POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Niemiec, Holandii, Francji, Włoch, Szwecji, Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Norwegii, Czech i Słowacji. Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także przez fachowców. POL-SKONE zostało dwukrotnie uhonorowane Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska". Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play".

   

 • drzwi portaPORTA KMI POLAND jest liderem wśród producentów skrzydeł i ościeżnic drzwiowych w Polsce. Na rynku stolarki budowlanej firma działa od 1992 roku i obecnie jest największym i najbardziej dynamicznie rozwijającym się producentem drzwi w kraju. Wraz z uznanymi firmami deweloperskimi: Invest Komfort i SGI Baltis, PORTA KMI POLAND tworzy silną grupę kapitałową Baltis Investment S.A. Od początku swojej działalności priorytetem firmy była i jest nadal produkcja wysokiej jakości wyrobów satysfakcjonujących najbardziej wymagających klientów. Potwierdzeniem tego faktu jest certyfikat jakości ISO 9001, który PORTA posiada od 1998 roku. Porta KMI Poland to pięć fabryk produkujących drzwi (cztery w Polsce i jedna w Rumunii). Wysoka jakość wyrobów jest efektem zastosowania nowoczesnej i zautomatyzowanej technologii produkcji. Firma posiada park maszynowy, na który składają się najnowszej generacji maszyny i urządzenia do produkcji drzwi i ościeżnic, zakupione u niemieckich i włoskich producentów. Ponadto firma PORTA współpracuje z renomowanymi światowymi dostawcami surowców i akcesoriów wyposażenia drzwi, co pozwala na uzyskanie najwyższego standardu wyrobów. Firma PORTA KMI POLAND kładzie szczególny nacisk na uzyskanie wszystkich niezbędnych certyfikatów i aprobat technicznych wydawanych przez akredytowane instytuty badawcze, jako potwierdzenia właściwości użytkowych wyrobów stosowanych w budownictwie. Swoim klientom oferuje drzwi wewnątrzlokalowe, wejściowe wewnętrzne, wejściowe zewnętrzne i techniczne, które mają zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak również hotelach, biurach, budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych. DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE Proponowane przez firmę drzwi wewnąrzlokalowe można podzielić na dwa rodzaje: drzwi płytowe i płycinowe, jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. W zależności od wybranego modelu, wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący "Plaster miodu", płyta wiórowa otworowa lub płyta wiórowa pełna. Oferowane drzwi dostępne są w różnych wzorach (płaskie, frezowane, tłoczone, pełne, przeszklone, ze wstawkami z aluminium bądź płyty reliefowej) oraz w bogatej gamie kolorystycznej różnego rodzaju wykończeń (lakierów, laminatów, oklein sztucznych, oklein naturalnych standardowych i modyfikowanych). Dodatkowo istnieje możliwość wykonania drzwi wewnątrzlokalowych w wersji przesuwnej, z wykorzystaniem oferowanych przez PORTA systemów do drzwi przesuwnych. DRZWI WEJŚCIOWE WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE Oferowane przez PORTA drzwi wewnętrzne wejściowe mają konstrukcję płytową, a rodzaj zastosowanego w nich wypełnienia (płyt wiórowa otworowa, płyty wiórowe ułożone warstwowo, płyta wiórowa wzmocniona prętami) jest ściśle związany z funkcją, jaką dane drzwi mają spełniać (np. podwyższona izolacyjność akustyczna, odporność ogniowa lub odporność na włamania).

   

  Katalog drzwi

   

  Drzwi porta

   

 •  

  Zakład stolarski Stolpaw, specjalizujący się w produkcji drzwi, szczyci się 35-letnim doświadczeniem. O jego ciągły rozwój i doskonalenie technologii produkcji dba już trzecie pokolenie właścicieli. Firma należy do największych i najszybciej rozwijających się zakładów branży stolarskiej. Od kilku lat inwestuje w ciągłą rozbudowę istniejące bazy biurowo-produkcyjno-magazynowej. Stały rozwój, nastawiony na zadowolenie Klienta, zaowocował wykonywaniem drzwi w pięciu nowoczesnych technologiach: Optimum+, Nowum+, Favorit, Aluwood i Stolterm. Odpowiadających na rosnące wymagania naszych Klientów, oferujących bogatą paletę kolorów, a także zróżnicowany katalog wzorów, kształtów, materiałów i wielu dodatków.

   

  Podstawą tworzenia wysokich jakościowo produktów w firmie Stolpaw jest dobór odpowiedniego materiału oraz wysoce wyspecjalizowany proces produkcji. Wysokogatunkowy i specjalnie selekcjonowany surowiec poddawany jest obróbce we własnym tartaku i komputerowo sterowanej suszarni komorowej. Do produkcji używany jest najwyższej jakości klej, zapewniający trwałe i pewne połączenie odporne na wilgoć oraz zmiany temperatur. W trosce o środowisko naturalne drzwi malowane są metodą hydrodynamiczną i wyłączenie ekologicznymi, wodorozcieńczalnymi farbami i lakierami akrylowymi. Uzyskana w ten sposób powłoka lakiernicza doskonale zabezpiecza je przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

   

  Stosowane przez Stolpaw dodatkowe elementy do drzwi, do których należą okucia, szyby, uszczelki klamki i zamki to produkty nowoczesne i spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Szeroki wybór dodatków pozwala na stworzenie przez Klientów niepowtarzalnego stylu własnych drzwi.

   

 • Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne oraz najwyższej, jakości materiały, został stworzony produkt pod względem jakościowym reprezentujący najwyższe standardy wykonania. Cechą, na którą w szczególności należy zwrócić uwagę w przypadku tej kolekcji, to zastosowanie innowacyjnej technologii, jaką jest okleinowanie obwiedniowe. Połączenie okleiny jest niewidoczne dla użytkownika, ze względu na umiejscowienie od wewnętrznej strony przylgi. Dzięki temu krawędzie wyglądają bardziej estetycznie i są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

  Polecamy drzwi marki VERTE, jako produkty reprezentujące najwyższą, jakość wykonania oraz niezawodność w użytkowaniu.

   

 • drzwi vosterOfertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne ramowe i płytowe, drzwi zewnętrzne drewniane, drzwi zewnętrzne stalowe, ościeżnice blokowe i regulowane. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i sprzedaży oraz umiejętność szybkiej reakcji na dynamicznie zmieniające się trendy panujące na rynku tj. ciągłe wzbogacanie oferty asortymentowej o nowe wzory oraz wyroby, pozwoliły na rozszerzenie obszaru dystrybucji na całą Polskę.

  Do kluczowych kontrahentów należą największe sieci handlowe oraz hurtownie. Dzięki własnej bazie logistycznej Drewno-Hurt zapewnia swoim odbiorcom szybkie terminy realizacji zamówień, dostawy bezpośrednio do punktów sprzedaży oraz dbałość o jakość dostarczanych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferowane są towary zarówno dla tych którzy cenią sobie trwałość i piękno za rozsądną cenę, jak i dla tych, którzy oprócz jakości, stawiają na niepowtarzalność wzorów.