Jesteś tutaj

Firma

 

 

 

 

 

Inter-L to firma, która od 1998r. zajmuje się profesjonalną sprzedażą i montażem stolarki otworowej z PCW, drewna, aluminium, a także montażem drzwi, witryn i fasad. Głównym obszarem działania jest rynek mazowiecki, na którym w ciągu ostatnich 10 lat odnosiła sukcesy współpracując z takimi inwestorami jak Strus, Arche, Toyota i wielu innych. Odbiorcami usług i produktów są nie tylko deweloperzy, ale także prywatni przedsiębiorcy, sektor publiczny oraz klienci indywidualni, którzy stanowią coraz większy procent odbiorców.

Wysoka, jakość usług, duży wybór produktów oraz wieloletnie doświadczenie pracowników w tej branży, sprawiają, że firma postrzegana jest na rynku, jako dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo, które każdego klienta traktuje w sposób indywidualny i jest w stanie sprostać najśmielszym jego wymaganiom oraz odpowiednie zarządzanie marketingiem sprawiło, iż w krótkim czasie nazwa Inter-L stała się rozpoznawalną marką na rynku mazowieckim.

Znajdujemy się w ogólnopolskiej sieci sprzedaży okien: polskieokna.pl. Przedsiębiorstwo INTER-L jest autoryzowanym przedstawicielem renomowanej Fabryki Okien ABAKUS, która oferuje stolarkę okienną z PCW produkowaną z komponentów najwyższej jakości współpracując miedzy innymi z firmą Roto, która jest liderem w produkcji systemów okuć okiennych. Centralnym produktem firmy Abakus są okna BRUGMANN i SALAMANDER.

INTER-L prowadzi specjalne promocje skierowane na rynek siedlecki. Na chwilę obecną w bardzo atrakcyjnej cenie każdy klient Przedsiębiorstwa INTER-L w standardzie otrzymuje termozgrzewalną uszczelkę, oraz szybę z ciepłą ramką, okucia antywyważeniowe w każdym skrzydle uchylno - rozwiernym. Ponadto firma w tej branży jest liderem w produkcji okien o nietypowych kształtach. W ekspresowym terminie wykonywane są wszystkie zamówienia na półkola, koła, trójkąty, trapezy, według każdej wizji architektonicznej.